Kärcher - Innovatívne. Kompetentné. Spolahlivé

karcherHistória
Alfred Kärcher bol vynálezca – podnikateľ, jeden z tých, ktorí začiatkom industrializácie vytvorili Wűrttemberg. Zoznam týchto osobností je dlhý od Roberta Boscha cez Gottlieba Daimlera až po grófa Zeppelina. Začiatkom tridsiatych rokov sa Alfred Kärcher špecializoval na konštrukciu veľkého ponorného vykurovacieho telesa na roztápanie soli s ohrievaním ponorného ohrievača. Po rôznych pokusoch vznikla kaliaca pec pre ľahký kov tzv. „Kärcher – Salzbadofen“. Do roku 1945 bolo vyrobených 1.200 exemplárov tejto pece. Tak ako veľa iných priekopníkov sa však Alfred Kärcher nedožil svojho úspechu. Jeho vynález bol na trh prijatý až 10 rokov po jeho smrti, teda 20 rokov po jeho iniciácii.

Podnik
Spoločnosť Kärcher je celosvetovo na prvom mieste v kvalite a technológii čistiacich systémov, produktov na čistenie a služieb pre voľný čas, domácnosti, profesionálov a priemysel. Kärcher ponúka kompletné riešenia pre početné úlohy v oblasti čistenia. Podnik dodáva svoje výrobky nielen živnostníkom ale aj súkromným zákazníkom. K hlavným odberateľom patria autodielne, čistiace a upratovacie firmy, reštaurácie a hotely, roľníci, remeselníci, priemyselné podniky a mestá. Kärcher je podnik s celosvetovou pôsobnosťou. Zamestnáva 5.600 ľudí v 40-tich krajinách sveta. Spoločnosť je zastúpená svojimi 36.000 servisnými pracoviskami vo viac ako 160-tich krajinách a ďalej buduje svoju globálnu sieť. Každoročne sa Kächer angažuje v oblasti ochrany životného prostredia, v  charitatívnych a kultúrnych zariadeniach a vlastnou technikou sa podieľa na reštaurovaní cenných pamiatok (napr. Socha slobody v New Yorku, Socha Krista v Rio de Janeiro, hlavy prezidentov na Mount Rushmore).

Kvalita
Spoločnosť Kärcher prenecháva kontrolu kvality najmodernejším prístrojom a pozorným očiam svojich pracovníkov. Ďalej disponuje vysoko kvalifikovaným manažmentom, ktorý dokonale dohliada na všetky výrobné procesy: od výskumu trhu až po ochranu životného prostredia. Kärcher vyrába prístroje, ktoré spĺňajú nároky dlhovekosti, úspornosti a radosti z používania. Každý prístroj je podrobený testom funkčnosti, pretože kvalita je pre Kärcher predpokladom spokojnosti zákazníka.

Katalógy:

KARCHER - vysokotlakové čističe.pdf - vysokotlakové studenovodné čističe a vysávače zn. Kärcher (2,6 MB)

KARCHER - vysávače na suché a mokré čistenie.pdf - vysávače na suché a mokré vysávanie zn. Kärcher (2,4 MB)

KARCHER - vysokotlakové čističe a čistiace prostriedky.pdf - čističe a čistiace prostriedky zn. Käarcher (2,7 MB)

Nebol nájdený žiadny záznam

KARCHER

Vyhľadať produkt

Vybrané produkty