REMS - Inovatívny výrobca strojov a náradia na opracovávanie rúr

remsHistória
Už od založenia spoločnosti v roku 1909 vyrába Rems výrobky na opracovávanie rúr, predovšetkým pre inštalatérov a kúrenárov. Najskôr ručné náradie, potom nasledovali stroje a elektrické náradie. Výrobky Rems prácu inštalatéra zjednodušili, zrýchlili a zlacnili. Požiadavka zakladateľa pána Christiana Fälla „Rems musí byť lepší“ bola stále meradlom každého jednania spoločnosti v celej jej histórii.

Podnik

Spoločnosť Rems je jedným z popredných výrobcov strojov a náradia na opracovanie rúr. Výrobky Rems sú na základe svojej pokrokovej techniky a vysokej úrovne kvality používané na celom svete a vysoko cenené. Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v Nemecku vo Waiblingene pri Štutgarte, v centre nemeckého HI-Tech priemyslu. Tu sa pre výskum, vývoj, výrobu a zaistenie kvality nachádzajú vysoko moderné zariadenia. K tomu patrí skupina vysoko  kvalifikovaných pracovníkov, z ktorých niektorí pracujú vo firme Rems už v 4 generáciách a disponujú špeciálnymi, jedinečnými znalosťami a skúsenosťami, ktoré sú nevyhnutné na výrobu kvalitných výrobkov.

Kvalita
Kvalita výrobkov je pre Rems oveľa viac, než len rozmerová presnosť a funkcia. Opiera sa o rozsiahly systém zaistenia kvality, ktorý začína pochopením potrieb trhu, sprevádza výrobok behom vývoja a výroby a uzatvára sa systematickou analýzou kvality na trhu. V oblasti výroby a montáže produktov Rems sú kladené obzvlášť vysoké požiadavky na zaistenie kvality. Výkonné výrobné centrá a najmodernejšie meracie a kontrolné metódy v priebehu celého výrobného procesu, ako aj rozsiahle kontroly kvality v priebehu a na konci montáže, garantujú vysokú kvalitu výrobku. Okrem toho na kvalitu dozerajú a aj ju potvrdzujú skúšobne, ktoré udeľujú bezpečnostnú značku GS, pri pravidelne prevádzaných skúškach výrobných centier. Všetky výrobky Rems vyhovujú bezpečnostným predpisom a predpisom ochrany pred úrazom a spĺňajú príslušné platné európske normy podľa ustanovenia smerníc EÚ.

Katalógy:

REMS - závitnice a závitorezy.pdf - ručné a elektrické závitnice a závitorezy zn. REMS (2,9 MB)

REMS - kliešte, rezače a ohýbače na trubky.pdf - kliešte, rezače a ohýbače na trubky zn. REMS (3,8 MB)

REMS - pájkovacie horáky, čističe a zmrazovače.pdf - pájkovacie horáky, čističe a zmrazovače zn. REMS (4,3 MB)

Strana 1 z 5
Výsledok 1 - 24 z 101

REMS

Strana 1 z 5