knipexKnipex - Špecialisti na kliešte

História
Začiatky spoločnosti siahajú až do roku 1882, kedy sa C. Gustav Putch v Cronenbergu (dnes súčasť Wuppertalu) osamostatnil ako kováč špecializovaný na výrobu klieští. Dnes je Knipex už po štvrtú generáciu úspešným rodinným podnikom.

Podnik
Spoločnosť Knipex sa špecializuje na vývoj a výrobu vysoko kvalitných klieští a patrí v tejto oblasti k popredným výrobcom v Európe. Za úspechom spoločnosti stojí približne 800 kvalifikovaných pracovníkov, ktorých odbornosť a neustále vzdelávanie sú pre výrobky Knipex nesmierne dôležité. Všetky vedomosti a schopnosti zamestnancov spoločnosti sa zameriavajú výlučne na tému kliešte v snahe byť najlepšími vo výkonnosti, inovácii a kvalite. Kliešte Knipex sú žiadané na celom svete. K svojim zákazníkom z viac ako 100 krajín sveta sa spoločnosť Knipex dostáva vďaka medzinárodnej sieti pobočiek, zastúpení a dovozcov.

Kvalita
Kliešte Knipex zodpovedajú najvyšším požiadavkám na výkon, ergonómiu a životnosť. Náradie vyhovuje najprísnejším ergonomickým kritériám predovšetkým vďaka konštrukcii šetriacej silou a tvaru rukovätí optimálne prispôsobených pohybujúcej sa ruke. Knipex sa orientuje na nároky profesionálnych užívateľov, ktorí sa musia na svoje náradie spoliehať pri každodennom používaní. Firma Knipex je priekopníkom nových myšlienok, ktoré smerujú k ľahkej, efektívnej a bezpečnej práci. Pre tento cieľ spoločnosť využíva intenzívnu výmenu skúseností s užívateľmi, modernú konštrukčnú techniku, výkonné pokusné a skúšobné zariadenia. Knipex ponúka viac ako 1000 druhov náradia pre najrôznejšie účely použitia v remeselnej a priemyselnej výrobe. Vďaka širokému spektru sortimentu je vždy k dispozícii najvhodnejšie náradie pre príslušnú aplikáciu.

Katalógy:

Knipex - kombinované kliešte.pdf - kombinované kliešte - kombinačky zn. KNIPEX (5,3 MB)

Knipex - špaciálne kliešte.pdf -špeciálne kliešte zn. KNIPEX (4 MB)

Knipex - kliešte a cvikacie kliešte.pdf - kliešte na poistné krúžky a cvikacie kliešte zn. KNIPEX (3,6 MB)

Knipex - bočné cvikacie kliešte a hasáky.pdf - bočné cvikacie kliešte a hasáky zn. KNIPEX (3,6 MB)

Knipex hasáky a pinzety.pdf - hasáky, kliešte na rezanie trubiek a pinzety zn. Knipex (4,2 MB)

Knipex - lisovacei a káblové kliešte a nože.pdf - lisovacie a káblové kliešte a nože zn. KNIPEX (4,8 MB)

Knipex - jamkáre, vyrážače a vyťahovače.pdf - jamkáre, vyrážače a vyťahovače zn. KNIPEX (1,5 MB)

Knipex - káblové nožnice a kliešte.pdf - káblové nožnice a kliešte zn. KNIPEX (1,1 MB)

Nebol nájdený žiadny záznam

KNIPEX

Vyhľadať produkt

Vybrané produkty